Home » Nesine.com

KAMPANYA KOŞULLARI

  1. Bu kampanya, D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. markası Nesine.com tarafından Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın 02.10.2023 tarihli 75790776-110.02/700 sayılı izni ile düzenlenmiştir.
  2. Birlikte Kazan Kampanyası, aktif bir Nesine.com üyesinden referans linki ile davet alarak Nesine.com’a yeni üye olan kişi ile Nesine’ye davet eden (arkadaşına referans olan) Nesine.com üyesinin her birinin 50 TL değerinde Çekilemez Puan Bakiyesi kazanabileceği bir kampanyadır.
  3. Bu kampanyada arkadaşını davet eden kişi de arkadaşının daveti ile Nesine’ye gelerek (davet linki üzerinden) üyelik oluşturan kişi de 50 TL değerinde Çekilemez Puan Bakiyesi kazanır.
  4. Davet edilen ve üyelik gerçekleştiren bir kişiden (davet edilen arkadaşı üzerinden) sadece bir defa kazanım elde edilir.
  5. Davet eden kişi, referans olduğu her yeni üyelikten kazanım elde edebilir.
  6. Davet linki, Hesabım > Birlikte Kazan menüsü üzerinde yer alan “Arkadaşınla Linki Paylaş” veya “QR ile Paylaş” aracılığıyla oluşturulur. Buradan paylaşım amacıyla oluşturulan davet linkinin Nesine.com üyesi olmayan bir kişiye iletilmesi ve iletilen yönlendirme linki üzerinden Nesine.com’a gelinerek yeni üyelik oluşturulmasıyla “Birlikte Kazan” kampanya akışı tamamlanmış olur. Üyelik gerçekleştirildiğinde, davet edilen ve davet eden üyelik hesaplarına anında 50 TL değerinde Çekilemez Puan Bakiyesi yatırılır.
  7. Çekilemez bakiyeyi kullanmak için ayrıca bir işlem yapılmasına gerek bulunmaz. Çekilemez bakiyeler İddaa, Spor Toto ve Şans Oyunlarında kullanılabilir. İddaa ve Spor Toto kazançları anında üye banka hesabına nakit olarak çekilebilir.
  8. Referans olan üyenin kampanyadan yararlanabilmesi için Nesine.com üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Aktif olmayan üyelik, kampanyadan kazanım elde edemez.
  9. Birlikte Kazan kampanyasından yararlanan üyeler belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
  10. Nesine.com gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Nesine.com
5.8/10
Copyright 2024 Deneme Bonuslari | Powered by TheBabayeff